
Rouwen is hard en ♥ werken. Een rouwgedicht schijven helpt om stil te staan bij hoe het vandaag met je gaat en geeft speciale woorden voor de persoon die je mist. Een gedicht schrijven is muziek maken met klanken en vormen die bij jou passen. In deze workshop maak je kennis met wat jou aanspreekt. Aan de hand van concrete voorbeelden gaan we in op vaste en vrije dichtvormen, het ritme en de klanken van de woorden. Daarna ga je zelf aan de slag met je eigen rouwgedicht. Pen en papier is aanwezig.
En hoe mooi is het dan als jouw rouwgedicht naar de eeuwigheid wordt verzonden, per Hemelpost? Hemelpost is een ambachtelijk gemaakte houten postbus waarin tastbare en liefdevolle herinneringen worden bewaard. We sluiten de workshop af met een gezamenlijk Hemelpost-ritueel.
Miranda van Krugten van Geliefd & Gedragen is stervensbegeleider en bedenker en beheerder van de Hemelpost. Simone Snakenborg is ritueelbegeleider bij afscheid, tekstschrijver en publicist.
Deelname: gratis, wel moet je je vooraf aanmelden: stuur hiervoor een mail naar info@crematoriumtilburg.nl of bel 013 4686204.
De workshop start om 13.00 uur, ontvangst vanaf 12.30 uur.
Meer info: www.geliefdengedragen.nl of www.simonesnakenborg.nl
Crematorium Tilburg organiseert samen met deskundigen jaarlijks themabijeenkomsten over sterven, verlies en rouw voor iedereen die hiermee te maken heeft of krijgt. Om te informeren, te inspireren en bovenal de dood en haar ingrijpende gevolgen voor nabestaanden bespreekbaar te maken. Download hier het volledige programma van 2025.